Z veľkého množstva ďakovných listov doručených firme Iplikátor uvádzame len niektoré, ktoré hovoria sami za seba:

Měla jsem ho půjčený a dělá zázraky.

R. K., Rychnov n. K.

Již jeden mám a je to ta nejlepší medicína, co znám. Moc Vám děkuji

Jaroslav J., Rychnov nad K

Je to veľmi dobrá vec, nedala by som to za nič

Jana J., Žemberovce

První minuty jsem myslela, že je to zbytečná věc. Ale po pár minutách jsem se moc divila, jaká je to báječná věc. Po 15 letech bolestí se cítím báječně. Díky moc za takovou věc, co jste vyrobili. S pozdravem

Margita K., Tanvald

Úvodom Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem. Malý koberček, ktorý mám už odskúšaný, môžem povedať, že nenahradí ani 10 lekárov, za čo je srdečná vďaka

Jaroslav B., Suchohrad 144

Najskôr som poďakovaniam za ježkov neverila, ale sama som sa na vlastnej koži presvedčila o ich pravdivosti. Od jesene ho používam a nepotrebujem lieky od bolesti, bez ktorých som sa dovtedy nezaobišla. Skutočne ďakujem

Anna L., Domaniža

Váš Iplikátor je zázrak k neuvereniu. … divil som sa, že ľudia v novinách píšu a ďakujú za Váš Iplikátor. Neveril som tomu, že nejaký „Ježko“ môže uľaviť v reume, čo ja trpím vyše 20 rokov. Dcéra mi to objednala a chvála Bohu, náprava prišla. Pán Boh zaplať, že ste objavili „Ježka“ Vďaka Vám.

Štefan Š., 82 r. dôchodca z Púchova

Neviem, ako sa Vám poďakovať za malého lekára Iplikátor, lebo veľmi pomohol na moje boľavé koleno a kríže a kĺby. Tohto času už nič nebolí, pravda, dávam si ho častejšie, ale Bohu i Vám vďaka - bolesti nemám. Je to vec za 10 lekárov, lebo čo som sa už nachodila k lekárom a len tie masti a tabletky a nič nepomôže, ale iplikátor je výborný.

H.J., Rešov

Vážení moji neznámi dobrí priatelia, moja vďaka je nesmierne veľká, neviete si ani predstaviť, aké obrovské bolo moje prekvapenie, plakala som a zároveň som sa modlila. Pripadala som si ako v rozprávke, ako sen, ale krásny, živý, nezabudnuteľný. Dostala som čarovný koberček, bol to môj najkrajší zážitok v živote.

R., Martin

Přiznávám, že jsem nevěřila, že existuje něco, co mi po cca 1 hod. odstraní úpornou bolest v oblasti páteře ve srůstu na křížovou kost. Bolesti neodstranily ani americké či švýcarské injekce či speciální ozařovaní všemi existujícími proudy. Ač nevěřící, jsem si malý Iplikátor přece jenom objednala - a z počátku šokující pocity se během 1 hod. změnily v poznání (pro mě ohromující), že veškerá bolest se nesmírně zmírnila a chvílemi jako by zcela zmizela. S pozdravem a neskonalými díky

Věra S., Litovel

Po použití malého Iplikátoru jsem pocítil velkou úlevu, co bylo k nevíře. Mám 3x operované koleno - meniskus, v posledních letech jsem nemohl ani sportovat. Nyní mám koleno téměř bez bolesti, dobře se mi chodí a mohu si opět zahrát svůj volejbálek. Kdy se přece ozve mírná bolest, Iplikátor ji odstraní. Děkuji Vám

Vladimír P., Kroměříž

Ze začátku jsem Vám nevěřil, protože mnoho firem dnes inzeruje svoje výrobky a lidé jsou často jen ošizeni těmito zmetky. Ale Vám se musím co nejsrdečněji omluvit… Váš výrobek je opravdu zázračný a v provedení perfektní. Od bolesti nohou, páteře a větší části těla mně nepomohli lékaři ani různé léky. Proto jsem chtěl vyzkoušet Váš Iplikátor jako poslední možnost. Začal jsem používat Váš Iplikátor podle přiloženého návodu a neuvěřitelný úspěch se dostavil. Ze začátku se bolesti zmírnily, dnes bolesti zcela vymizely. Je mi přímo fajn. Menší kobereček jsem věnoval mé mamce, která měla velké bolesti v noze, na koberečku moje mamka plakala též, ale radostí, protože veškerá bolest a nespavost byly pryč. Proto bych Vám chtěl touto cestou moc a moc poděkovat nejen za mne, ale hlavně za moji 72 let starou mamku.

Václav K., Štětí

Nevěřila jsem už ničemu, nic mi na moje kolena nepomáhalo, injekce, ozařování, prášky, masti, kdo mi co poradil, to jsem dělala, ale kolena zůstala nepohyblivá, každý krok do schodů jsem skoro obrečela… podle Vašeho návodu jsem se zachovala, a když po 1 hodině jsem jedno koleno uvolnila a zjistila, že je mohu ohnout až skoro k nosu, okamžitě jsem zabalila druhé a nyní chodím po pokoji jako gazela, zdvihám kolena a jsem neskonale šťastná, že jsem ze zoufalství k Vám napsala. Nevěřila jsem Vašim uveřejněným dopisům, kde Vám tolik lidí děkovalo. … tisíckrát vám děkuji, to jsem si opravdu nemyslela, že se těch bolestí tak brzy zbavím. Ješti jednou tisíceré díky.

Helena B. Olomouc

Váš iplikátor je senzace, protože mému muži pomohl od velkých bolestí kolenního kloubu, které trvali již polroku přes různé léčebné akce, bolesti trvaly.

I.Š., Praha

..jsem Vám velmi vďečná za iplikátor, který mě osvobozuje od krutých bolestí. Je pro mne nepostrádatelný.

B.V., Praha

Ja ho používam asi polroka, veľmi som spokojná. Veľmi ma boleli nohy, vďaka Vám nohy prestali bolieť.

A.S. Gajary

Díky vašemu iplikátoru chodím po domě bez hůlky. Je skutečne na všecky zdravotní potíže výborný prostředek léčby.

J.V. Mikulovice

Po zakoupení malého iplikátoru u vaši firmy se můj zdravotní stav velmi zlepšil, za což vám velice děkuji.

M.S., Kadaň

Jsem s ním velice spokojena. Mám vadu krční páteře a od té doby, co jej mám, je život pro mne mnohem krásnější a radují se z každé maličkosti.

L.J., Přerov

Po poldruha roku nemalých bolestí v pravej nohe a neskôr v chrtici, konečne cítim poľahčenie, cítim sa podstatne lepšie celkove. Každý deň myslím na vás s vďakou a dobroprianím.

E.I., Bratislava

Váš iplikátor mé umožnil strávit letošní Vánoce bez bolesti. Díky Vám.

A.P. Rychnov nad N.

Váš výrobek je skutočne lepší, než několik masáží, opravdu na výši.

V. a J.S. Praha

Mojej mame po zakladaní tohoto iplikátora sa zdravotný stav zlepšil, za čo Vám z celého srdca ďakujeme.

O.K. Poníky

Vůbec nelituji, že jsem si u Vás objednal tu dobrou věcičku, čímž Vám děkuji.

V.H., Křinec

Iplikátor účinkuje perfektne. Je to skvelý vynález!!! Odporúčam ho všetkým!

K., Lovčica – Trubín

Toto sme už dávno potrebovali, nie kdejakých šarlatánov, ktorí sa obohacujú skôr na úkor ľudí. Nemusíme trpieť urážky a ponižovanie a môžeme si pomôcť sami.

C., Nové Zámky

Vážení​. ​Chci Vám poděkovat za to, že vyrábíte IPLIKÁTOR. Jsme z Prahy a vůbec jsme o tom nevěděli. Dozvě- děla jsem se o tom v thermálních lázních Podhajská. Nevěřili jsme s manželem tomu, když nám jeden pán v bazénu vyprávěl, že IPLIKÁTOR​ ​je zázrak. Je to skutečně pravda. Zakoupili jsme si s manželem velký obyčejný na režném plátně​ 38 x 68 cm. T​rpěla jsem 4​ roky špatným spánkem. Červené víno mi ten spánek upravilo, ale nesměla jsem použít žádnou elektrickou léčbu nebo různé čaje. Ihned jsem špatně spala. Po dvou ležení, půl hodiny než jdu spát, ležím na IPLIKÁTORU. Píchá to, ale po chvíli to přestane. Usnula jsem bez problému. Manžel měl 14 dní silné bolesti v nártu nohy a měl ji oteklou. Po dvou hodinových ležení se mu to upravilo tak, že může hýbat prsty ​ a otok nohy se mu zmenšil. Jsme za to vděční.

Jitka V. Praha 3 - Vinohrady

Vážená pani doktorka, diabetes je veľmi zlá a nepríjemná choroba. Kúpil som si od Vás veľký koberček, slová chvály sú zbytočné, ale teraz je moderná jedna veta „to nemá chybu“. Som diabetik odkázaný na inzulín a často mi po členky opúchali nohy. Spával som v podkolienkach, aby mi nebola zima, budil som sa na bolesti aj mravčenie nôh a ťažko som znovu zaspával. Používaním koberčeka mám chodidlá dokonale prekrvené, tak, že už podkolienky nepotrebujem. Keď sedím nohy si položím na koberček na tak dlhú dobu pokiaľ sedím. Celú dobu len s citom postupne pritláčam chodidlá na koberček. To nemá chybu. Pre diabetika je to veľká pomoc, keď kvôli chorobe trpia aj končatiny. Okrem nôh koberček používam aj na ruky vtedy si dlane kladiem na koberček a pomaly stláčam. Toto všetko je pre mňa nové a je potrebné to propagovať. Podmienkou je, že pokožka musí byť celistvá a nepoškodená pľuzgierami, vyrážkami alebo ináč, lebo diabetikovi sa rany na končatinách mimoriadne tažko hoja a pri vážnejších prípadoch hrozí aj amputácia. Robím Vám veľkú reklamu. Z rodiny si to 3 sestry už objednali a taktiež aj iní známi. S úctou František z Trnavy.

František z Trnavy

Chcem Vam podakovať za tento výrobok, ktorý mi velmi pomohol ulaviť od bolesti v krčnej chrbtici a blokádach nervových koreňov, je to jediná vec ktorá mi skutočne pomohla, pričom som vybral kopu liekov a obstrekov, môžem to každemu odporučiť.

Milan J.Kozarovce. okres Levice

Iplikátor

Proti bolestiam chrbtice, kĺbov, hlavy, proti svalovej únave a nespavosti.

Iplikátor Akupresúrna podložka Iplikator Kuznecovová pomáha odstraňovať mnohé zdravotné problémy veľmi úspešne. Iplikátor je na pohľad veľmi jednoduchý predmet – na plátenom alebo fóliovom koberčeku rôznych rozmerov sú nalepené plastové krúžky s ihličkami. Ich tvar, počet a zoskupenie, to všetko je veľmi dômyselne skonštruované.

BUĎTE OPATRNÍ!!. V poslednom období sa objavilo množstvo čínskych falzifikátov Ipliktora D3 pod rôznymi exotickými názvami ako Shakti mat, Yantra Mat, Qmad acupressure, Aku-Mat, Spick mat, Lotos, sportline atď. sú neefektívne napodobeniny nášho iplikátora D3, ktorý vyrábame od roku 1990 /odkaz na video dole z roku 1993/. V snahe obísť patentovú ochranu zmenili tvar, hustotu, ostrosť, množstvo hrotov modulu, často až do exotických tvarov, čo značne znížilo alebo dokonca celkom anulovalo jeho liečebný účinok. Je nutné zdôrazniť, že existujúce klasické moduly iplikátora, ako aj ich konfigurácia, sú výsledkom dlhodobého skúmania s rôznymi variantami modulov v rôznych zdravotníckych zariadeniach. Okrem toho, neexistujú prakticky žiadne seriózne lekárske výskumy pozmenených modulov, chýbajú im potvrdenia organizácií pre kontrolu zdravotníckych výrobkov. Žiadny z nich s výnimkou Iplikátora vyrobeného v Európe, nie je zapísaný do registrácie EUDAMED (európskej databázy zdravotníckych výrobkov). Chýbajú údaje o kontraindikáciách. Vznikajú pochybnosti o netoxicite akupresúrnych koberčekov privezených z Ázie.

Iplikátor je určený na individuálne používanie. Využíva poznatky z dôb tradičnej čínskej medicíny. Možno ho čiastočne porovnať s účinkom aplikácie „mej chua čžeň“ – tzv. „pekingského kladivka“. Zbavuje bolesti v kĺboch, svaloch, chrbtici, je tiež určený na regeneráciu organizmu a zvýšenie práceschopnosti. Iplikátor aktivizuje vlastné sily organizmu v boji so syndrómom bolesti. Spektrum použitia je veľmi široké. Možno ho používať v prevencii aj v liečbe.

Iplikátor sa s úspechom používa na:

Výhody: Okamžitý efekt, jednoduchosť používania, rôzna frekvencia ošetrenia podľa stavu pacienta.

O nás

Naša firma bola založená v roku 1990 ako firma zaoberajúca sa výrobou a distribúciou iplikátora-zdravotnej pomôcky proti bolestiam chrbtice, kĺbov, hlavy, proti svalovej únave a nespavosti. V roku 1993 sme uviedli na trh nové druhy iplikátorov chránených patentami (autor Valentin Dikarev): A2, A3, A5, A6, B4, B5, B6, C1, D2, D3, D4, D5, D6, D7, D8, E1, E2, E3, E4 ktoré značne rozšírili sféru použitia iplikátorov.

Naše výrobky sú schválené Ministerstvom zdravotníctva SR a ČR platné v EU, taktiež Ústavom kontroly liečiv, kód výrobku A 65658 a A 56657.

Spolupracujte s nami. Rozširujeme našu predajnú sieť. Prosím, kontaktujte nás pre ďalšie informácie.

IPLIKÁTOR, s.r.o. MÓDNA TVORBA V.D. Barčianska 68, 040 17 Košice
Slovak republic
+421 055 6768698
mobil: +421 0911900248
mobil: +421 (0)905 900 244,
e-mail: iplikator@iplikator.eu
web:www.iplikator.eu
predajňa otvorená Pondelok až Piatok od 8:00–16:00 alebo tovar odosielame prostredníctvom Slovenskej pošty.

Promo video z roku 1993

Promo video z roku 1993

Čo hovorí o iplikátore jeden z odborníkov:

MUDr. Gustáv Solár

Ihneď po použití je pozorovateľné zlepšenie stavu pacienta. Jednorázové i opakované použitie je efektívne – preto odporúčam každodenné používanie podložky ako pri akútnych stavoch, tak aj ako prevenciu.

MUDr. Gustáv Solár
Primár oddelenia akupunktury a přírodnej medicíny
Nemocnice s poliklinikou v Bratislave

Z diskusných fór

Nejsem žádný dealer, ale ráda zde předám radu všem co maj bolesti zad. Pořídila jsem is iplikátor, nevěřila jsem dokud jsem neozkoušela. Trpěla jsem silnýma bolestma zad a to skoro 5 let, bolesti se stupňovaly vyzkoušela jsem snad vše co existuje,krémy voltaren, ice gel, kaštanový, kostivalový. Polykala prášky Wobenzym, Ipobrufen, Brufen, Ibalgin. Samozřejmě došlo i na aloe vera, vůbec tomu nevěřte, nic, nic. Opravdu kdo chcete zkuste si pořídit ten iplikátor a uvidíte. Vím o čem mluvím trpěla jsem šílenýma bolestma, nejsem ještě bez bolesti, ale to pomalé odpadávání bolesti je prostě nádhera. Ještě je dobré jak píše paní Marie suché teplo I to praktikuji, nahřívám a ležím na té podložce. Stojí asi 530 kč, ale za to vše co jsem na záda patlala, pila a polykala zaručené tabletky jsem vyhodila více. Zdena

Ako ste spokojný s iplikátorom? Radi privítame Vaše skúsenosti s používaním iplikátora.